Punchdrunk

Kaskadér Philip Condron září v tomto zábavném akčním krátkém filmu, kde mezi irským barmanem a jeho zákazníky vypukne potyčka. Condron je znám jako stunt-double za Colina Farrella ve filmu Víly z Inisherinu. 

 

 

režie: Robert Dunne

délka: 5:04

země původu: Irsko

Latte for Jim

Když se dva muži, kteří se jmenují Jim, nedohodnou při objednávání kávy, nezastaví je nic v cestě za svou denní dávkou potřebného kofeinu. Film je jakýmsi pokusem o akční/komediální žánr ve stylu filmů Jackie Chana a nedávno vydávaného Everything Everywhere All At Once. „LATTE“ vzniklo jako myšlenka našeho skvělého scenáristy/režiséra JJ. Když jsme začali přípravy, slíbili jsme sami sobě a budoucím divákům, že vytvoříme něco, co prolomí stereotyp průměrného studentského filmu.

 

režie: JJ Zink

délka: 7:07

země původu:  Spojené Státy Americké

Sliced

Dva spolubydlící. Jedna plátek pizzy. Jay Nagjee je oceněným scenáristou a režisérem pracujícím v Los Angeles a Dubaji, Spojené arabské emiráty. S více než 10 lety zkušeností a absolvováním filmové školy na Emerson College v Bostonu získal Jay obrovské znalosti ve světě filmu a s vyprávěním příběhů. Pracoval s profesionálními herci ve filmech a divadelních hrách, mluvil s podnikatelskými celebritami a učil se pod vedením některých z nejlepších režisérů v oboru.

 

režie:Jay Nagjee

délka: 5:38

země původu: Spojené Státy Americké

The Meal

Bohatý obchodník najme čínského mistrovského kuchaře, aby mu připravil lidské maso, ale nakonec se sám stane pokrmem.

 

 

 

režie: Thomas Steen Sorensen

délka: 15:00

země původu: Dánsko

The PMSClub

Dvě dívky se probudí v „nesprávný den“ v měsíci a místo aby se rozešly se svými partnery, tak se přihlásí na PMS Club a začnou se prát v garáži. PMS-CLUB je jako teplé objetí a mrknutí na každou ženu, která se ocitne na hormonální horské dráze v těch dnech před svou menstruací. Všechny reagujeme odlišně, ať už je v pořádku vtipkovat o tom, nebo ne. Režisérka tohoto filmu si řekla, že ona vtipkovat bude. Proto si sundávám pomyslné rukavice, aby je si je nandala v tomto filmu… Aaa a jdeme na to.

 

 

režie: Berna Inceoglu Inceoglu

délka: 10:26

země původu: Švédsko

Karate Sensei Bob

Přes den ‚Karate Sensei Bob‘ učí smrtícímu umění karate. Ale v noci se mění v hrdinu, kterého toto město zoufale potřebuje. Dnes v noci se konečně zbaví jednoho z nejnebezpečnějších padouchů, jaké toto město kdy vidělo – obávaného Iron Fan Killera. Dokáže  „z něj vykopat duši karate úderem“, nebo se Iron Fan Killer připravil a přinesl si roli toaletního papíru? Zjistěte to v tomto nejnovějším akčním filmu od nás pro vás!

 

režie: Felix Fukuyoshi Ruwwe

délka: 6:37

země původu: Německo

cs_CZ